Contact: 0231512198 / 0787675081 vanzari@farmaciarodica.ro
Comentarii

Faringo Hot Drink granule suspensie orala 8 plicuri Compozitie: Substante active sunt paracetamolul, acidul ascorbic si maleatul de clorfeniramina. Un plic contine paracetamol 500mg,acid ascorbic 200mg,maleat de clorfeniramina 4mg. Celelalte componente sunt: zahar, acid citric...