Contact: 0231512198 / 0787675081 vanzari@farmaciarodica.ro
Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

16,20 Lei

Modalitati de plata
RAMBURS | VISA | MASTERCARD Modalitati de transport
POŞTA ROMÂNĂ:
11 lei
CURIER RAPID:
14.99 lei
Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri
opiniile clientilor
Omega Pharma

Producător:


Omega Pharma

mareste poza

* Fotografiile sunt cu caracter informativ. Producatorul poate schimba ambalajul produsului fara a ne notifica in prealabil.

* Prețul afișat este valabil doar pentru comenzile online, prețul din farmacie putând varia.

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

Contine: paracetamol 300mg, clorhidrat de fenilefrina 5 mg, acid ascorbic20 mg

Indicatii: amelioreaza durerea musculara, de gat, reduce febra, desfunda nasul

Contraindicatii: alergie la componente, afectiune hepatica sau renala, diabet, boala cardiaca.

Administrare: se recomanda copiilor intre 6-12 ani; un plic la fiecare 4-6 ore

Prezentare: cutie cu 10 plicuri pentru suspensie orala.

Producator: Glaxo

Spune-ţi părerea aici şi ajută-i pe ceilalţi să aleagă mai informaţi. review